CAD CAM YAZILIM – 0850 302 84 85

IMOLD V11 çıktı

Manusoft Teknolojileri bugün SolidWorks için IMOLD V11 açıkladı.

Singapur, 16 Eylül 2011 – Manusoft Teknolojileri bugün IMOLD V11, yeni ve heyecan verici kullanıcı lider Bilgisayar destekli Kalıp Tasarımı (CAMD) yazılımı, IMOLD geliştirmeleri tahrik ile en son sürümünü tanıttı.

IMOLD V11 kalıp tasarım süreci basitleştirmek ve kalıp tasarımcıları daha üretken olmak için yardımcı olmayı amaçlamaktadır. IMOLD V11 hazır sadece SolidWorks 2012 değil, 32 ve 64 bit hazır. : Yeni özellikler ve geliştirmeler ile ilgili olayları için, bakınız IMOLD V11 özeti .

IMOLD V11 (Standart, EDM ve MBC dahil) yazılım Nisan 2009, Windows XP işletim sisteminin Microsoft’un emekli olduktan sonra Windows XP destekleyen son sürümü, olacaktır.

Manusoft Teknolojileri Ticaret Hakkında. Ltd
Manusoft Teknolojileri hassas kalıp sanayi için güçlü ve kolay kullanımlı 3D bilgisayar destekli kalıp tasarımı (CAMD) yazılım geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Birincil strateji geliştirmek, tren ve şirketin teklifler bu çözümleri desteklemek için deneyimli takım tasarımcıların bir ekiple hassas takım endüstrisinin tasarım ihtiyaçlarına hitap odaklanır. Sektöründe öncülerinden biri olarak, sürekli pazar odaklı Ar-Ge güçlerini yararlanarak ve endüstri ortakları ile stratejik bağları kurarak rekabet avantajı sağlamak için çalışıyoruz.

For more information, visit http://www.imold.com or contact Manusoft Technologies Pte. Ltd, email:info@imold.com or phone: (+65) 6775-1565.

About SolidWorks Corporation
SolidWorks Corporation, a Dassault Systèmes S.A. (Nasdaq: DASTY, Euronext Paris: #13065, DSY.PA) company, develops and markets software for mechanical design, analysis, and product data management. It is the #1 supplier of 3D mechanical design software for the mainstream market. SolidWorks leads the market in number of users in production, customer satisfaction, and revenue. For the latest news, information, or a live online demonstration, visit the company’s Web site (www.solidworks.com) or call 1-800-693-9000 (outside of North America, call +1-978-371-5000).

IMOLD is a registered trademark of Manusoft Technologies Pte Ltd. SolidWorks is a registered trademark of SolidWorks Corporation. Other brand and product names are trademarks of their respective owners.

Yorum yaz